ENGLISH FOR MINIS (2–4 gadi)

Mazuļu smadzenes bieži vien salīdzina ar sūkli, kas cītīgi iesūc visu jauno. Tā nu ir iekārtotas mūsu smadzenes, ka tieši agrā bērnībā mums ir vieglāk iemācīties veidot skaņas, ka atšķiras no dzimtās valodas. Šajā vecumā mācīšanās var notikt tikai spēļu interaktīvajā formā, pastāvīgā dinamikā, variējot dažāda veida aktivitātes. Tādēļ, lai sasniegtu pirmos panākumus, mēs darām visu iespējamo:
  • nodarbības notiek mazās grupās;
  • mācību procesā mazuļi rotaļājas, dzied, attīsta sīko motoriku, nodarbojas ar jaunradi;
  • speciāli bērniem izveidoti interesanti krāsaini mācību materiāli, spilgti attēli attīsta iztēli un piesaista uzmanību;
  • nodarbības notiek dabiski, tādēļ bērns nejūt mācību slodzi;
  • ir izstrādātas aizraujošas mācību tehnikas (šos noslēpumus mēs vienmēr atklājam;

Uzdevumi un iemaņas

Kursa sākumā ir svarīgi attīstīt prasmi uztvert runu angļu valodā. Spēles, dzejoļi, dziesmas, īsi saistoši stāsti un spilgtas bildītes palīdz pakāpeniski palielināt vārdu krājumu. Pēc tam bērni sāk izrunāt parastus, īsus teikumus angļu valodā tik pat viegli, kā savā dzimtajā valodā. Nodarbību laikā mēs rotaļājamies ar ūdeni, smiltīm, spalviņām, ar rokām veidojam dažādus darbiņus, eksperimentējam ar smaržām, krāsām un skaņām, izmantojot dažādus muzikālos instrumentus. Tas viss dod iespēju padarīt apmācības procesu dzīvu un aizraujošu.

Vecums: no 2 līdz 4 gadiem

Mēs piedāvājam apgūt angļu valodu no diviem gadiņiem, un tam Mortimer skolai ir nopietni iemesli. Negrozāms paliek tas fakts, ka bērna smadzeņu aktivitātes līmenis trīs gadu vecumā ir trīs reizēs augstāks, nekā pieaugušam cilvēkam. Mazuļi iegaumē valodas dabiskā ceļā, izmantojot runas iedzimtās uztveršanas spējas. Agrīna svešvalodas apgūšana pozitīvi ietekmē uzmanības, atmiņas un domāšanas attīstību, vispārējo bērna runas attīstību, kā arī dzimtās valodas apgūšanu. Ar mūsu speciāli izstrādāto mācību materiālu palīdzību bērni ļoti ātri iemācīsies izmantot angļu valodu kā savu dzimto valodu. Kursa gaitā mazuļi iemācās 300 vārdus atbilstoši vecumam piemeklētajām tēmām: kā notiek iepazīšanās, kādus dzīvniekus tu zini, izmēri, cipari, krāsas, ēdiens un apģērbs, ģimene, ķermeņa daļas, transports un daudz kas cits. Mēs dejojam un dziedām, kustamies un fantazējam, tā iepazīstoties ar tradicionālajām angļu dziesmām un dzeju. Tajā pašā laikā gramatika tiek apgūta intuitīvi, atkārtošanas un tiešās komunikācijas ceļā.

Grupa: no 3 līdz 6 audzēkņiem

Apmācība notiek nelielās grupās (no 3 līdz 6 audzēkņiem). Dalot bērnus grupās, obligāti tiek ņemts vērā bērna vecums. Kamēr bērni pierod pie grupas un mācību procesa, vecāki var atrasties nodarbībās kopā ar viņiem

Mācību materiāli

Mācību materiālu komplektā ietilpst: 2 darba burtnīcas, 1 grāmata ar stāstu par Mortimeru, 1 audio CD, 1 albums ar attēliem izkrāsošanai un daiļradei, 1 oranža mugursoma Mortimer English Club. Mācību materiālu paraugus var aplūko šeit.